טיפים לחיים בריאים

  • הורים יקרים. נסו להשאיר את השיח בנושא אוכל/ תזונה/ השמנה ביניכם. הדיון בנוגע לאוכל בריא/ משמין לא אמור להגיע לאזניים של הילדים. אין לכם מושג איך הילד יקלוט שיחה ואילו התנהגויות אכילה הוא יסגל לעצמו בהמשך.

  • קציצות מוכנות עולות כ 25 ₪. חזה עוף טחון באותה כמות שתספיק ליומיים עולה 12 ₪. הקציצות מכילות ביצה, ירק, פרורי לחם ומלח וזמן הכנתן 15 דקות. בקציצות המוכנות הכניסו חומר משמר, חלבון סויה, מייצבים...והשאלה היא מה זה בשבילכם 15 דקות? האם זה שווה את זה?

  • חשוב לעבוד על חיזוק שרירי רצפת האגן כל זמן. אפשר לעשות תרגילי כיווץ בזמן הנסיעה. כך הרווחתן אימון יומיומי.